Český Západ Konstantinolázeňsko Stříbrsko Plánsko Hracholusky
   česky english deutsch


odkaz na stránky Evropské komise
   Evropský zemědělský fond
   pro rozvoj venkova:
   Evropa investuje
   do venkovských oblastí.
odkaz na stránky SZIF - Program rozvoje venkovaMAS vyhlašuje dětskou výtvarnou soutěž

07. 01. 2010 | projekty na území MAS > Hledáme místní výrobky

MAS vyhlašuje dětskou výtvarnou soutěž o podobu loga, které by používali místní výrobci a řemeslníci působící v našem regionu při značení svých výrobků.
Naším cílem je vytvořit takové logo, které by charakterizovalo a propagovalo náš venkovský region a jeho obyvatele, kteří v něm pracují, vyrábějí, tvoří. Logo (obrázek) by mělo vyjít z charakteristiky našeho regionu, tzn. byli bychom rádi, kdyby obsahovalo nějaký výtvarně pojetý symbol, typický pro naše území jako je čistá a neporušená příroda, lesy, minerální prameny atd.
Uzávěrka soutěže je v pondělí 25.1.2010. Své návrhy zasílejte na adresu MAS.


Techniku, pojetí, zpracování bychom rádi nechali právě na dětské fantasii. Vítězné logo či námět z vítězného loga bychom pak použili na výrobu visaček, na kterých, by kromě tohoto loga byl popisek typu: Keramika vyrobená ve Stříbře, koláče z Plané, květinová vazba z Kokašic apod. tak, aby zakaznící kupující tyto výrobky na jarmarcích, kamenných obchodech a jinde věděli, že kupují a tím pádem i podporují místní výrobce, místní ekonomiku. Logo jim pomůže lépe se zorientovat a identifikovat tyto výrobky a zařadit je do našeho kraje.
Vítězné logo bude vybírat pracovní skupina složená ze zástupců místní akční skupiny, místních výrobců a odborné veřejnosti.
Vítěz získá knihu a hodnotný balíček složený právě z místních výrobků (keramický výrobek, látková hračka…) a každý žák ze třídy (zájmového kroužku, družiny), ze které bude vzejde vítězný návrh výborný koláč z pekárny ve Stříbře. Těšíme se na vaše návrhy.
více informací u koordinátorky projektu Kateřiny Kvasničkové, kvasnickova@leader-ceskyzapad.cz

Upozornit | Tisknout


Zajištění akcí
vybaveni@leader-ceskyzapad.cz
tel.: 77 44 99 396
více informací zde
REZERVACE MOBILNÍHO VYBAVENÍ

Konzultace projektů
Využijte možnosti konzultovat Vaše projektové záměry nebo probíhající projekty s pracovníky MAS! Konzultace je možno domluvit telefonicky nebo e-mailem ve standardní otevírací době kanceláře MAS v Konstantinových Lázních - vždy v pondělí a pátek od 9 do 15 h., nebo i v jiném čase a na jiném místě.

Kontakty pro konzultace:

Jan Florian
koordinátor programu LEADER
tel. 774499396
florian@leader-ceskyzapad.cz

Miroslava Válová
předsedkyně a manažerka MAS valova@leader-ceskyzapad.cz
tel. 774499395

(c) MAS Cesky Zapad - Mistni partnerstvi  |  tel. +420 374692021  |  info@leader-ceskyzapad.cz
webdesign | Tomáš Möller | receptt | 2006